(044) 483-99-94

Новобузька ЗОШ I-III ступенів № 1 Миколаївської області

Тип проекту
Область

Новобузька ЗОШ I-III ступенів № 1 Миколаївської області

Навчальний заклад святкує свій день народження 27 листопада – саме в цей день, у 1977 році було відкрито нову будівлю школи. Але літопис Новобузької ЗОШ № 1 починається задовго до цього, у далекому 1920-му. Про довгу історію навчального закладу розповідають нині матеріали шкільного краєзнавчого музею, а міцні традиції передаються від одного покоління вихованців до іншого. В Новобузькій ЗОШ діє наукова спілка учнів, шкільна відеостудія «Світанок», працюють різноманітні гуртки та спортивні секції.

Школа забезпечує своїх учнів сучасним навчальним обладнанням та активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з мультимедійним інтерактивним комплексом, яким було облаштовано математичний кабінет. До складу комплексу входить комп'ютер вчителя, інтерактивна дошка та проектор. Ці сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя. Документ-камера в сучасному кабінеті математики є незамінним помічником, за її допомогою можна виводити зображення на екран, робити фото та відео, додавати позначення, коментарі. А багатофункціональний пристрій (копір-сканер-ксерокс) завжди стане у нагоді вчителю, робота якого нерозривно пов’язана із паперовою документацією.

У комплекті із сучасним обладнанням постачаються корисні програмні додатки, мультимедійні (http://rozumniki.net/catalog/) та електронні підручники (http://e-pidruchnyky.net/catalog/) від видавництва «Розумники». Для вчителів проводяться регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники», які допомагають педагогам освоїти нові технології. В Новобузькії ЗОШ № 1 впевнені, що вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору школи № 1 - Трофименко Аллі Вікторівні. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: Миколаївська обл., м. Новий Буг, вул. Гребеннікова, 27

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: