(044) 483-99-94

Новобузька ЗОШ I-III ступенів № 1 Миколаївської обл.

Тип проекту
Область

Новобузька ЗОШ I-III ступенів № 1 Миколаївської обл.

Навчальний заклад святкує свій день народження 27 листопада – саме в цей день, у 1977 році було відкрито нову будівлю школи. Але літопис Новобузької ЗОШ № 1 починається задовго до цього, у далекому 1920-му. Про довгу історію навчального закладу розповідають нині матеріали шкільного краєзнавчого музею, а міцні традиції передаються від одного покоління вихованців до іншого. В Новобузькій ЗОШ діє наукова спілка учнів, шкільна відеостудія «Світанок», працюють різноманітні гуртки та спортивні секції.

Школа активно впроваджує нові освітні технології. Продовжується плідна співпраця навчального закладу з ТМ «Розумники». Нещодавно в Новобузькій ЗОШ №1 було відкрито математичний клас, облаштований мультимедійним інтерактивним комплексом (http://rozumniki.com/project/novobuz%60ka-zosh-i-iii-stupeniv-1-mykolayivs%60koyi-oblasti-/). Тепер у роботу запущено ще один модернізований кабінет – кабінет фізики. Для проведення теоретичних і практичних занять педагоги та вихованці Новобузької школи застосовують сучасне обладнання та інноваційні методи навчання.

Мультимедійний інтерактивний комплекс, який складається з комп'ютера вчителя, інтерактивної дошки та проектора, значно оптимізує навчальний процес, робить унаочнення більш яскравим та цікавим, розширює методологічну базу роботи вчителя. Документ-камера в сучасному кабінеті фізики є незамінним помічником, за її допомогою можна виводити зображення на екран, робити фото та відео, додавати позначення, коментарі. А багатофункціональний пристрій (копір-сканер-ксерокс) завжди стане у нагоді вчителю, робота якого нерозривно пов’язана із паперовою документацією. Для проведення фізичних дослідів школа отримала лабораторні набори різної тематики. Комплекти складаються з окремих вимірювальних приладів та зі спеціального обладнання, що дозволяє швидко складати установки для проведення різноманітних фізичних експериментів.

У комплекті із сучасним обладнанням потстачаються корисні програмні додатки та мультимедійні підручники (http://rozumniki.net/catalog/) від видавництва «Розумники». Крім того, для вчителів проводяться регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники», які допомагають педагогам освоїти нові технології. В Новобузькії ЗОШ № 1 впевнені, що вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору школи № 1 - Трофименко Аллі Вікторівні. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: Миколаївська обл., м. Новий Буг, вул. Гребеннікова, 27

Товари, що входять до проекту

ПК Вчителя. Intel Pentium. Windows 10 PRO UKR. /*
15 870 грн.
*/
TOUCH BOARD EITB2078 (TouchBoard Plus 78) /*
27 000 грн.
*/
Пружинковий динамометр (10N/0,2 N) /*
243 грн.
*/
Пружинковий динамометр (5N/0,1 N) /*
243 грн.
*/
Поле набірне "Електроніка" /*
24 150 грн.
*/
Комплект лабораторний "Механіка" /*
12 180 грн.
*/
Демонстраційна пара електроскопів /*
2 848 грн.
*/
Електрофорна машина Вімгурста /*
6 143 грн.
*/
Учнівська оптична лава /*
5 575 грн.
*/
Гігрометр /*
1 098 грн.
*/
Барометр /*
1 098 грн.
*/

Відгуки про проект: