(044) 483-99-94

Міжнародний ліцей «Гранд»

Тип проекту
Область

Міжнародний ліцей «Гранд»

Ліцей «Гранд» було відкрито ще в 1988 році і це, мабуть, один з найстаріших приватних закладів шкільної освіти в Києві. Ліцей має тісні зв’язки із закордонними школами та вузами. Ліцеїсти «Гранда» знаходяться на повному пансіоні і мають можливість отримувати якісну освіту, займатися спортом, творчістю, розвиватися та самовдосконалюватися. В «Гранді» створено перший в світі Гіпермаркет знань, він дає можливість онлайн-доступу до всіх навчальних ресурсів міжнародного ліцею.

Навчальний заклад плідно співпрацює з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги ліцею використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Проект Smart Kids полягає в створенні класів, облаштованих інтерактивними комплексами та учнівськими нетбуками-трансформерами з вбудованими освітніми програмами. Діти, навколо яких світ з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, бо їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку вчителям та засновнику ліцею - Володимиру Співаковському за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Київ, вул. Жилянська, 38

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: