(044) 483-99-94

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Запорізької області

Тип проекту
Область

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Запорізької області

Мелітопольська ЗОШ №8 - одна з найстаріших серед шкіл міста. Навчальний заклад пройшов довгий шлях перетворень від церковно-приходської школи у позаминулому столітті до загальноосвітньої школи з профільним навчанням сьогодні. З 2005 року в школі поглиблено вивчають філологічні та природничі науки.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчителі одразу трьох початкових класів Мелітопольської школи отримали стартовий смарткейс та почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи - Заменягре Олені Михайлівні та вчителям початкових класів - Мойсеєнко Анастасії Василівні, Гасановій Валентині Геннадіївні та Сельничній Наталії Степанівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Запорізька область, м.Мелітополь, вул. Оратовського, 147

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: