(044) 483-99-94

Львівська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня № 53 з поглибленим вивченням англійської мови

Тип проекту
Область

Львівська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня № 53 з поглибленим вивченням англійської мови

Школа №53 у Львові була відкрита у 1944 році у приміщенні на вулиці Ветеранів, 11. Низка дисциплін у старших класах тут викладалась іноземною мовою. Приміщення на проспекті Чорновола навчальний заклад отримав у 2001 році. Після реорганізації закладів освіти школа набула статусу спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня №53 з поглибленим вивченням англійської мови.

Заклад активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з комп’ютерним комплексом, до складу якого входять ноутбук вчителя та учнівські ноутбуки. Ці сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

У комплекті постачаються корисні програмні додатки. Регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники» проводяться для вчителів і допомагають педагогам освоїти нові технології. Вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору школи №31 – Вороні Наталії Романівні. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: м. Львів, пр. Чорновола, 6

Товари, що входять до проекту

Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/
Ноутбук для вчителя /*
18 900 грн.
*/

Відгуки про проект: