(044) 483-99-94

Liko-School

Тип проекту
Область

Liko-School

Liko-School – це школа повного дня в Голосіївському районі міста Києва. В школі здійснюється полілінгвістична освіта (вивчаються 4 мови), зокрема при вивченні англійської мови заняття проводяться з носієм. Також в школі забезпечено психологічний, логопедичний супровід школярів, працює центр творчого дозвілля, медичний та фізіотерапевтичний кабінет, надійна охоронна система. Навчальний заклад пропонує своїм вихованцям сучасну матеріально-технічну базу та високий рівень освіти.

Liko-School плідно співпрацює з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Проект Smart Kids полягає в створенні класів, облаштованих інтерактивними комплексами та учнівськими нетбуками-трансформерами з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі. Більш детальну інформацію про педагогічні ігри для початкової школи можна знайти на сайті мультимедійного видавництва «Розумники» - edugames.rozumniki.ua

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Liko-School - Олені Кухаревській за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Київ, вул. Конєва, 7-Б

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: