(044) 483-99-94

Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка

Тип проекту
Область

Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка

Львівський ліцей – це навчальний заклад з поглибленим вивченням природничих дисциплін, який має два профілі навчання: фізико-математичний та хіміко-біологічний. Ліцей було засновано в 1991 році. За годи існування ліцею багато його вихованців продемонстрували досягнення, якими можна пишатись – чисельні нагороди, медалі за участь та перемогу в конкурсах і олімпіадах, стипендії Міжнародного соросівського фонду, дипломи, почесні грамоти. Упродовж багатьох років навчальний заклад є координатором Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру без кордонів" та Міжнародного конкурсу з інформатики «Бобер» в Україні, з 2002 року ліцей є організатором Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня».

Ліцей розпочав плідну співпрацю з ТМ «Розумники». Навчальний заклад долучився до проекту «Цифрові лабораторії Ейнштейн», придбавши сучасне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних дослідів. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу. Вже змонтований та використовується в навчальному процесі інтерактивний комплекс, що складається з ноутбука вчителя, інтерактивної дошки і проектора. Інтерактивний комплекс оптимізує процес навчання та надає можливості, які відсутні при використанні звичайної шкільної дошки.

Навчальний заклад отримав цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є». Вони працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. Цифрові лабораторії дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час вони прості у використанні, з ними можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Все обладнання має корисні програмні додатки. На семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать користуватись і самим обладнанням, і корисними додатками до нього. Вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним, цікавим і відповідним часу.

ТМ «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Львівського ліцею – Добосевичу Мар'яну Станіславовичу за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: м. Львів, вул. Караджича, 29

Товари, що входять до проекту

Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/
Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/
DualBoard™ 1279 /*
21 600 грн.
*/
Акустична система 2.0, 10 Вт /*
1 152 грн.
*/

Відгуки про проект: