(044) 483-99-94

Львівська середня загальноосвітня школа І ступеня "Джерельце" з поглибленим вивченням англійської мови

Тип проекту
Область

Львівська середня загальноосвітня школа І ступеня "Джерельце" з поглибленим вивченням англійської мови

Будівля школи є історичною пам’яткою, оскільки у двадцятих роках минулого століття тут було засновано монастир і притулок для дівчат та служниць. Будинок було посвячено 22 грудня 1929 року. Пізніше притулок для дівчат став школою. А з 1996 року школа функціонує як Львівська СЗОШ І ступеня і замість порядкового номера носить власне ім’я - «Джерельце». В школі активно впроваджують інтегроване навчання, проектну діяльність, інноваційні методики читання та письма, поглиблено вивчають англійську мову за оксфордськими підручниками, окрім звичних предметів тут викладають мислення і мають власну філософію в особистісно-орієнтованому підході до навчання.

Львівська школа «Джерельце» розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники», яке створює яскраві інтерактиви для навчального процесу. Завдяки впровадженню проекта Smart Kids в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. В рамках проекту Smart Kids створюються класи, облаштовані інтерактивними комплексами та учнівськими нетбуками з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти та ін. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи - Мазур Світлані Петрівні та вчителям початкових класів за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Львів, вул. Сахарова, 80


Товари, що входять до проекту

Ноутбук для вчителя /*
18 900 грн.
*/
Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/

Відгуки про проект: