(044) 483-99-94

КЗО Жовтоводська середня загальноосвітня з профільними класами школа №8

Тип проекту
Область

КЗО Жовтоводська середня загальноосвітня з профільними класами школа №8

Жовтоводська школа №8 існує вже більше чверті століття. Навчальний заклад було засновано 25 липня 1986 року. З 1995 року в школі впроваджено економічний профіль навчання. Сьогодні тут вивчають основи підприємницької діяльності, законодавство з питань підприємництва, психологічні основи управлінської діяльності та навіть професійну етику.

Навчальний заклад забезпечує своїх учнів сучасним навчальним обладнанням та активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Педагоги Жовтоводської школи освоюють роботу з мультимедійним інтерактивним комплексом, до складу якого входить ноутбук вчителя, інтерактивна дошка та проектор. Ці сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

У комплекті із сучасним обладнанням постачаються корисні програмні додатки. Для вчителів проводяться регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники», які допомагають педагогам освоїти нові технології. В Жовтоводській школі №8 впевнені, що вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору школи № 8 - Катіній Ірині Володимирівні. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: Дніпропетровська область, м. Жовті Води, пров. Запорізький, 12

Товари, що входять до проекту

Пошукова система не може бути покупцем

Відгуки про проект: