(044) 483-99-94

КЗ Тернопільської міської ради «Станція юних техніків»

Тип проекту
Область

КЗ Тернопільської міської ради «Станція юних техніків»

Комунальний заклад Тернопільської міської ради «Станція юних техніків» створена у 1978 році. Напрями роботи: науково-технічний, дослідницько-експериментальний та художньо-естетичний. У СЮТ діють школи моделювання, радіоконструювання, відеооператорів та юних кореспондентів, народних промислів та інформатики.

Станція юних техніків розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель Тернопільської СЮТ Лозова Ніна Михайлівна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору СЮТ, а також вчителю – Лозовій Ніні Михайлівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Тернопіль, вул. Київська, 3Б.

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: