(044) 483-99-94

Гімназія №267 м. Києва

Тип проекту
Область

Гімназія №267 м.Києва

Навчальний заклад був заснований у 1987 році як середня загальноосвітня школа. А через 20 років школа змінила свій статус, ставши гімназією з поглибленим вивченням іноземних мов. Нині гімназія входить до низки партнерських закладів Пірсон (Велика Британія), співпрацює в Міжнародній телекомунікаційній мережі "IEARN". В гімназії працює учнівське наукове товариство «Дослідник» в складі Малої академії наук України.

Навчальний заклад активно впроваджує нові освітні технології. Продовжується плідна співпраця Київської гімназії №267 з ТМ «Розумники». Після того, як було відкрито клас, облаштований мультимедійним інтерактивним комплексом (http://rozumniki.com/project/gimnaziya-267-m-kyeva/), навчальний заклад підготував для своїх вихованців ще один модернізований кабінет. Долучившись до проекту «Цифрові лабораторії Ейнштейн», заклад придбав сучасне цифрове обладнання для кабінету фізики. Вже змонтований та готовий до використання в навчальному процесі ще один інтерактивний комплекс, що складається з ноутбука вчителя, інтерактивної дошки та проектора. А спеціальний цифровий мікроскоп дає змогу розширити арсенал педагогічних засобів, за його допомогою можна демонструвати дослідний процес на екрані, аналізувати отримані дані, робити фото та відео, додавати позначення, коментарі та ін.

Навчальний заклад також отримав цифрові лабораторії Еinstein ™ від виробника «Фур’є» для проведення фізичних дослідів. Цифрові лабораторії працюють на базі реєстраторів нового покоління, мають шість вбудованих датчиків і кілька десятків зовнішніх надточних датчиків, які можуть поставлятися в різній комплектації. За допомогою цифрових лабораторій можна проводити автоматизований збір та обробку даних, відображати хід експерименту у вигляді графіків, таблиць. Вони забезпечують надвисоку точність та чутливість, і в той самий час прості у використанні, з цифровими лабораторіями Еinstein ™ можна проводити дослідження навіть в польових умовах. Таке обладнання забезпечує відповідність вчительської роботи вимогливим критеріям сучасного світу.

Навчальний заклад разом із обладнанням отримав корисні програмні додатки та мультимедійні підручники для вивчення фізики від видавництва «Розумники» (http://rozumniki.net/catalog/products/fizyka/). На регулярних семінарах від ТМ «Розумники» педагогів вчать користуватись і самим обладнанням, і корисними додатками до нього. В Київській гімназії №267 впевнені, що вміле застосування сучасного цифрового обладнання переводить освіту на більш якісний рівень, робить навчання більш ефективним і цікавим.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору гімназії № 267 - Юрчук Олені Миколаївні. Ми завжди поруч з тими, хто йде в ногу з часом!

Поштова адреса: м. Київ, вул. Вербицького Архітектора, 7А

Товари, що входять до проекту

Яскравий XGA проектор Epson EB-X31 /*
15 450 грн.
*/
TOUCH BOARD EITB2078 (TouchBoard Plus 78) /*
27 000 грн.
*/
Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/
Microsoft Office Professional Plus 2016 UKR\RUS /*
2 010 грн.
*/
Акустична система 2.0, 20 Вт /*
1 470 грн.
*/
Цифровий мікроскоп з USB-камерою /*
8 859 грн.
*/

Відгуки про проект: