(044) 483-99-94

Красноградська гімназія «Гранд» Харківської області

Тип проекту
Область

Красноградська гімназія «Гранд» Харківської області

Гімназія «Гранд» розташована у місті Красноград, історія якого почалася в 30-х роках 18 століття. Тоді було закладено оборонну фортецю і це стало першою спорудою майбутнього міста. Сучасний Красноград – це районний центр Харківської області. Серед його навчальних закладів гімназія «Гранд» займає достойне місце. У гімназії функціонують профільні класи природничо-математичного та філологічного напряму, вивчаються спецкурси, проходять факультативні заняття.

Гімназія розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги навчального закладу використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Красноградської гімназії отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору гімназії - Пугачовій Ларисі Олександрівні та вчителю початкових класів - Караченцевій Галині Іллівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Харківська область, м. Красноград, мрн. №3, 32

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: