(044) 483-99-94

Покровський НВК

Тип проекту
Область

Покровський НВК

Покровський НВК було створено у 2007 році. Однак за недовгий час свого існування навчальний заклад вже встиг створити власний неповторний імідж та досягти помітних успіхів. На базі НВК регулярно відбуваються обласні семінари. Учні навчального закладу стають призерами та переможцями олімпіад, міжнародних конкурсів, науково-практичних конференцій, форумів, спортивних та хореографічних змагань, а також Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. Досвід роботи Покровського НВК неодноразово було презентовано на комісії УОН та на міжнародних конференціях.

Навчальний заклад активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». У НВК відкрито два нових інтерактивних класи, де кожен учень має змогу працювати з власним ноутбуком та використовувати в навчанні можливості сучасного інтерактивного обладнання. Відтепер педагоги навчального закладу використовують в своїй роботі технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Покровського НВК отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору Покровського НВК – Дубинці Людмилі Федорівні та вчителю початкових класів - Хохловій Людмилі Василівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Донецька область, м. Покровськ, мікрор-н Лазурний

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: