(044) 483-99-94

Красноармійський навчально-виховний комплекс

Тип проекту
Область

Красноармійський навчально-виховний комплекс

Красноармійський НВК був утворений у 2007 році. Однак за  недовгий час свого існування навчальний заклад вже встиг створити власний неповторний імідж та досягти помітних успіхів. На базі НВК регулярно відбуваються обласні семінари. Учні навчального закладу стають призерами та переможцями олімпіад, міжнародних конкурсів, науково-практичних конференцій, форумів, спортивних та хореографічних змагань, а також Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук України. Досвід роботи Красноармійського НВК неодноразово було презентовано на комісії УОН та на міжнародних конференціях.

Навчальний заклад активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з мультимедійним інтерактивним комплексом, до складу якого входить ноутбук вчителя, інтерактивна дошка та проектор. Ці сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя. У навчальному закладі відкрито два нових інтерактивних класи, де кожен учень має змогу працювати з власним ноутбуком та використовувати в навчанні можливості  сучасного інтерактивного обладнання.

У комплекті навчальний заклад також отримав корисні програмні додатки. Освоїти нові технології педагогам допомагають регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники». Вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів у навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору Красноармійського НВК – Дубинці Людмилі Федорівні. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: Донецька область, м. Красноармійськ, мікрор-н Лазурний

Товари, що входять до проекту

Ноутбук для навчання /*
14 970 грн.
*/
Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/
Labwe LWB-7800 78 /*
20 100 грн.
*/
Акустична система 2.0, 10 Вт /*
1 152 грн.
*/
Бездротовий маршрутизатор 300 Мбіт / с /*
1 680 грн.
*/

Відгуки про проект: