(044) 483-99-94

Комунальний заклад «Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради

Тип проекту
Область

Комунальний заклад «Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради

Чернігівська школа-інтернат розпочала свою роботу в 1962 році, а з 1991 року заклад було реорганізовано у середню загальноосвітню школу-інтернат, що має сільськогосподарський профіль навчання. Зараз у школі живуть і навчаються майже півтори сотні дітей, для яких колектив комунального закладу намагається створювати всі належні умови.

Чернігівська школа-інтернат активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з мультимедійним інтерактивним комплексом. До складу комплексу входить інтерактивна дошка та проектор. Ці сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

У комплекті з обладнанням постачаються корисні програмні додатки. Регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники» проводяться для вчителів і допомагають педагогам освоїти нові технології. Вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору Чернігівської школи-інтернату - Бехтеру Олександру Павловичу. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: Запорізька область, Чернігівський район, смт Чернігівка, вул. Леніна, 409

Товари, що входять до проекту

Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/

Відгуки про проект: