(044) 483-99-94

Коломийська спеціалізована школа №1 I-III ступенів ім. В. Стефаника

Тип проекту
Область

Коломийська спеціалізована школа №1 I-III ступенів ім. В. Стефаника

За роки свого існування навчальний заклад неодноразово змінював статус, побувавши гімназією ХІХ сторіччя, середньою школою ХХ сторіччя і, нарешті, ставши спеціалізованою школою ХХІ сторіччя. При цьому свою адресу школа не змінювала з 1871 року. Колись тут навчався видатний український письменник Василь Стефаник, його ім’я нині з гордістю носить цей навчальний заклад. Школа спеціалізується на вивченні іноземних мов, зокрема англійської та німецької. Англійською мовою навіть викладаються деякі предмети.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги навчального закладу використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Коломийської спеціалізованої школи №1 отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи - Грабу Мирославу Васильовичу, а також батькам та вчителю початкових класів - Неміш Еллі Богданівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Міцкевича, 3

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: