(044) 483-99-94

Харківська гімназія №6 «Маріїнська гімназія»

Тип проекту
Область

Харківська гімназія №6 «Маріїнська гімназія»

Харківська гімназія №6 - одна з найстаріших шкіл міста. Заклад було засновано у 1870 році як жіноче училище та згодом названо Маріїнським на честь імператриці Марії Олександрівни. Гімназія кілька разів змінювала свою назву і статус. У 1956 році заклад став школою з поглибленим вивченням англійської мови. У 1991-му школа реорганізована в гімназію, з 2000-го року тут почали функціонувати жіночі класи. У 2011 році навчальний заклад відзначив свій 140-річний ювілей і повернув історичну назву «Маріїнська гімназія». Сьогодні це сучасний заклад освіти, який має безліч нагород та відзнак. Гімназія задіяна в міжнародному проекті співпраці з Корпусом миру, а також з МАН України.

Заклад розпочав плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги навчального закладу використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, Маріїнська гімназія відкрила клас, облаштований інтерактивним комплексом з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору гімназії - Зуб Олександрі Михайлівні та вчителю початкових класів – Овчар Наталії Володимирівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Харків, вул. Римарська, 11

Товари, що входять до проекту

TOUCH BOARD EITB2078 (TouchBoard Plus 78) /*
27 000 грн.
*/

Відгуки про проект: