(044) 483-99-94

Каланчацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Херсонської області

Тип проекту
Область

Каланчацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Херсонської області

Освіта в селищі Каланчак має довгу і складну історію. З 1794 року, коли було засновано Каланчак, протягом близько 50 років тут не було жодного начального закладу. Школа, яку можна вважати прародителькою нинішньої Каланчацької ЗОШ, була відкрита у 1861 році і відтоді подарувала світу багатьох відомих діячів. Серед них - поет, прозаїк і драматург Іван Дніпровський, вчений-історик Григорій Рудницький, відомий український ведучий Ігор Кондратюк та ін. Школа намагається створювати всі умови для того, щоб і надалі радувати своїми вихованцями. Тут запроваджено профільне навчання та поглиблене вивчення окремих предметів в старших класах, працює шкільна газета Гіпакіріс, діють спортивні секції та гуртки.

Заклад активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з мультимедійним інтерактивним комплексом. До складу комплексу входить моноблок вчителя, інтерактивна дошка та проектор. Ці сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

Педагоги Каланчацької ЗОШ № 1 вже працюють з цифровим мікроскопом, який дає змогу не тільки спостерігати дослідні процеси індивідуально, а й в поєднанні з інтерактивним комплексом демонструвати їх на екрані. З таким сучасним цифровим обладнанням також можна робити фото та відео процесів, виконувати певні заміри, додавати позначення, коментарі тощо.

У комплекті постачаються корисні програмні додатки. Регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники» проводяться для вчителів і допомагають педагогам освоїти нові технології. Вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору Каланчацької школи № 1 - Пономарьовій Оксані Борисівні. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: Херсонська область, Каланчацький район, смт. Каланчак, вул. Крупської, 1

Товари, що входять до проекту

Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/
Цифровий мікроскоп з USB-камерою /*
8 859 грн.
*/

Відгуки про проект: