(044) 483-99-94

Івано-Франківський НВК "Школа-гімназія №3" І - ІІІ ступенів

Тип проекту
Область

Івано-Франківський НВК "Школа-гімназія №3" І - ІІІ ступенів

Навчальний заклад відкрився у 1986 році як загальноосвітня школа. Згодом школа стала гімназією, а з 2011-го року заклад реорганізовано у навчально-виховний комплекс. Сьогодні в НВК №3 забезпечують умови для якісної базової освіти і здійснюють профільне навчання філологічного напряму. А ще тут викладають основи християнської етики та приділяють значну увагу естетичному вихованню учнів, залучаючи їх до відвідування різноманітних творчих студій (театральна, літературна, хореографічна, студія хорового співу, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва). За результатами навчання кращі учні НВК отримують стипендії. Навчальний заклад активно впроваджує інноваційні підходи до навчання - це застосування проектних форм роботи, використання інформаційно-комунікаційних технологій та ін.

НВК розпочав плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги навчального закладу використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Івано-Франківського НВК №3 отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору НВК - Іванцев Любові Костянтинівні та вчителю початкових класів - Яцевич Надії Василівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Гоголя, 10

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: