(044) 483-99-94

Івано-Франківська загальноосвітня школа І ступеня №26

Тип проекту
Область

Івано-Франківська загальноосвітня школа І ступеня №26

Івано-Франківську школу № 26 було відкрито у 2002 році після реорганізації ЗШ № 14. У своєму місті заклад є одним із наймолодших. Але за такий короткий термін вже є досягнення, є чим пишатися. Школа намагається створювати своїм маленьким вихованцям необхідні умови для всебічного розвитку. Окрім основних предметів тут вивчають різноманітні курси за вибором, дітей залучають до творчих гуртків та спортивних секцій. А ще школа робить все для того, щоб навчання для маленьких школярів було цікавим та легким. Саме тому заклад став експериментальним майданчиком Всеукраїнського проекту «Розумники» (Smart Kids). Проект передбачає поєднання традиційних методів роботи з новітніми інтерактивними технологіями та ігровими формами у навчанні.

Івано-Франківська школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники», яке створює цікавий та корисний освітній контент. Завдяки впровадженню проекта Smart Kids в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. В рамках проекту Smart Kids створюються класи, облаштовані інтерактивними комплексами та учнівськими нетбуками-трансформерами з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти та ін. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору Івано-Франківської школи №26 - Ільчишин Наталії Євгенівні та вчителям початкових класів – Бурцевій Тетяні Олександрівні і Павлюк Алісі Георгіївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Шухевичів, 27 а

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: