(044) 483-99-94

Івано-Франківська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Католицька школа святого Василія Великого»

Тип проекту
Область

Івано-Франківська приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Католицька школа святого Василія Великого»

Відмінною рисою школи є християнська спрямованість. На кожній ранковій молитві та під час всього навчально-виховного процесу вчителі намагаються прищепити дітям добрі християнські якості та високі принципи християнської моралі. Окрім основної шкільної програми тут вивчають риторику, ритміку, логіку, українознавство та ін. Всебічний гармонійний розвиток дитини – пріоритетне завдання Івано-Франківської католицької школи.

Навчальний заклад розпочав плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги школи частково використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, школа відкрила клас, який буде працювати зі спеціальними електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи - Кіяк Ірині Миколаївні та вчителю початкових класів - Янишевській Ірині Ярославівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 17

Товари, що входять до проекту

TOUCH BOARD EITB2078 (TouchBoard Plus 78) /*
27 000 грн.
*/
Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/

Відгуки про проект: