(044) 483-99-94

Гімназія №290 м. Києва

Тип проекту
Область

Гімназія №290 м. Києва

Навчальний заклад існує більше 20 років. За цей час гімназія виробила чітку систему організації навчально-виховного процесу та набула якісних відмінних ознак. Заклад спеціалізується на вивченні іноземних мов. З першого класу тут поглиблено вивчають англійську, з другого класу - японську, китайську, арабську, корейську мови, а з п’ятого - німецьку. Профільне навчання здійснюється по трьом напрямкам: лінгвістичний, математичний, економічний.

Гімназія розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, Київська гімназія №290 відкрила клас, облаштований інтерактивним комплексом з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору гімназії - Замаскіній Поліні Іванівні та вчителю початкових класів - Онищенко Олені Володимирівні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється - давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Київ, вул. Ревуцького, 13а

Товари, що входять до проекту

Активатор інтерактивної поверхні /*
7 900 грн.
*/
Моноблок 21.5" Impression Studio (Intel Celeron G1610, 4Gb DDR3) /*
14 610 грн.
*/
Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/

Відгуки про проект: