(044) 483-99-94

Гімназія №267 м. Києва

Тип проекту
Область

Гімназія №267 м. Києва

Навчальний заклад був заснований у 1987 році як середня загальноосвітня школа. А через 20 років школа змінила свій статус, ставши гімназією з поглибленим вивченням іноземних мов. Нині гімназія входить до низки партнерських закладів Пірсон (Велика Британія), співпрацює в Міжнародній телекомунікаційній мережі "IEARN". В гімназії працює учнівське наукове товариство «Дослідник» в складі Малої академії наук.

Навчальний заклад активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з мультимедійним інтерактивним комплексом. До складу комплексу входить ноутбук вчителя, інтерактивна дошка та проектор. Ці сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

У комплекті з обладнанням постачаються корисні програмні додатки та мультимедійні підручники (http://rozumniki.net/catalog/) видавництва «Розумники». Регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники» проводяться для вчителів і допомагають педагогам освоїти нові технології. Вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

Також у навчальному закладі модернізовано клас фізики. Тут з’явилася сучасне цифрове обладнання – цифрові лабораторії Еinstein для проведення фізичних дослідів, цифровий мікроскоп, мультимедійний інтерактивний комплекс (проект «Цифрові лабораторії Ейнштейн»).

В актовій залі гімназії встановили сучасний мультимедійний короткофокусний проектор Epson EB 536Wi з інтерактивними функціями, на якому можна демонструвати презентації, відео під час урочистих заходів, семінарів та конференцій. Завдяки вбудованим функціям інтерактивності керувати зображенням можна за допомогою дотику

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору гімназії № 267 - Юрчук Олені Миколаївні. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: м. Київ, вул. Вербицького Архітектора, 7А

Сайт навчального закладу: http://gimnasium-267.at.ua

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: