(044) 483-99-94

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8

Тип проекту
Область

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8

Чернівецька школа №8 – одна з найдавніших в місті, її було засновано в 1902 році. В Чернівецькому обласному державному архіві і досі зберігаються документи, пов’язані із будівництвом цього освітнього закладу. Сьогодні в школі основна мета - підвищення якості навчання, зокрема і шляхом впровадження елементів інноваційної діяльності.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги навчального закладу використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчителі початкових класів Чернівецької школи №8 отримали стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи - Савчук Ірині Іванівні, а також вчителям початкових класів - Воронці Майї Романівні, Донській Анастасії Юріївні та Влад Людмилі Миколаївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: м. Чернівці, вул. Дзержика, 22

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: