(044) 483-99-94

Бишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Макарівського району Київської області

Тип проекту
Область

Бишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Макарівського району Київської області

Бишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів щороку відкриває свої двері школярам в маленькому селі Бишів Макарівського району Київської області. Старовинне селище має більше ніж 500-річну історію. В минулому столітті в литописі села Бишів з’явилися і сторінки місцевої школи. З роками навчальний заклад набув нових позитивних змін. Педагогічний колектив школи робить все можливе для того, щоб їхні вихованці отримали гідну освіту та всебічний розвиток. В Бишівській ЗОШ працює два шкільних музеї, історико-пошуковий загін, гуртки та факультативи.

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». Завдяки впровадженню проекта Smart Kids в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Проект Smart Kids полягає в створенні класів, облаштованих інтерактивними комплексами та учнівськими нетбуками-трансформерами з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти та ін. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору Бишівської школи - Мудрик Тетяні Сергіївні та вчителю початкових класів – Бойко Людмилі Миколаївні за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Київська обл., Макарівський р-н, с. Бишів, вул. Шкільна, 10

Товари, що входять до проекту

ПК Вчителя. Intel Pentium /*
13 920 грн.
*/
TOUCH BOARD EITB2078 (TouchBoard Plus 78) /*
27 000 грн.
*/
Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/
Акустична система 2.0, 10 Вт /*
1 152 грн.
*/

Відгуки про проект: