(044) 483-99-94

Бродівська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Львівської області

Тип проекту
Область

Бродівська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Львівської області

В межах Бродівської рівнини, в районному центрі Львівської області знаходиться загальноосвітня школа № 3. Навчання в ній ведеться в двох корпусах. З середини 1990-х років у користування школі передано приміщення Бродівського замку, який є визначною пам’яткою оборонної архітектури України. Протягом майже десяти років проводяться роботи по відновленню історичного приміщення. Школа створює гідні умови для духовного, інтелектуального, творчого розвитку дітей.

Навчальний заклад активно впроваджує нові освітні технології, розпочавши співпрацю з ТМ «Розумники». Сьогодні педагоги освоюють роботу з мультимедійним інтерактивним комплексом. До складу комплексу входить моноблок учителя, вчительський та учнівські ультрабуки, інтерактивна дошка та проектор. Ці сучасні засоби навчання використовуються разом із традиційними, але мають безліч переваг: вони оптимізують процес навчання, роблять унаочнення більш яскравим та цікавим для учнів, розширюють методологічну базу роботи вчителя.

Педагоги Бродівської школи вже працюють з цифровим мікроскопом і документ-камерою. Ці пристрої дають змогу не тільки спостерігати дослідні процеси індивідуально, а й в поєднанні з інтерактивним комплексом демонструвати їх на екрані. З таким сучасним цифровим обладнанням також можна робити фото та відео процесів, виконувати певні заміри, додавати позначення, коментарі тощо.

У комплекті постачаються корисні програмні додатки. Наприклад, завдяки системі керування класом ClassroomManagement від Інтел вчитель може бачити монітори учнівських комп’ютерів, контролювати їхню роботу, в режимі реального часу надсилати учням завдання та збирати виконані, проводити опитування, створювати тести і взагалі на всіх рівнях контролювати навчальний процес протягом уроку. Регулярні навчальні семінари та майстер-класи від ТМ «Розумники» проводяться для вчителів і допомагають педагогам освоїти нові технології. Вміле впровадження сучасного обладнання та інтерактивних методів в навчальний процес виводить освіту на більш якісний рівень та підвищує професіоналізм педагогів.

ТМ «Розумники» висловлює подяку та бажає натхнення в роботі вчителям та директору Бродівської школи № 3 - Мартинюку Борису Богдановичу. Ми завжди з тими, хто прагне розвитку та вдосконалення!

Поштова адреса: Львівська обл., м. Броди, вул. Шкільна, 1

Товари, що входять до проекту

Бюджетний, яскравий XGA проектор /*
15 600 грн.
*/
Цифровий мікроскоп з USB-камерою /*
8 859 грн.
*/
Акустична система 2.0, 10 Вт /*
1 152 грн.
*/
Бездротовий маршрутизатор 300 Мбіт / с /*
1 680 грн.
*/

Відгуки про проект: