(044) 483-99-94

Britannica School

Тип проекту
Область

Britannica School

Britannica School – це приватна школа, яка розташована у передмісті Києва на території котеджного містечка Green Hills. Діти перебувають у школі з понеділка по п’ятницю з 8 ранку до 7 вечора. Тут вони і навчаються, і виконують домашні завдання, і відпочивають. Сучасний навчальний заклад гостинно вітає своїх учнів кожного ранку та з нетерпінням очікує їх повернення після вихідних. Школа забезпечує базову середню освіту та, крім дисциплін загальноосвітньої програми, пропонує різноманітні творчі та спортивні активності.

Britannica School плідно співпрацює з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Проект Smart Kids полягає в створенні класів, облаштованих інтерактивними комплексами та учнівськими нетбуками-трансформерами з вбудованими освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку вчителям та директору Britannica School - Аліні Зайченко за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Поштова адреса: Київська область, с. Віта Поштова, котеджне містечко Green Hills

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: