(044) 483-99-94

Білоцерківська спеціалізована школа №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій

Тип проекту
Область

Білоцерківська спеціалізована школа №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій

Білоцерківська школа № 12 – сучасний навчальний заклад, у якому інформатизовано предметні кабінети та класи початкової школи. Неодноразово вчителі та учні школи ставали призерами конкурсів на всеукраїнському рівні, таких як «Учитель року», «Найкращий читач», а сама школа отримала звання «Флагман сучасної освіти в Україні». Освітній заклад працює над науково-методичною проблемою «Удосконалення моделі інформаційного навчально-виховного середовища як основи інноваційного розвитку закладу».

Школа розпочала плідну співпрацю з мультимедійним видавництвом «Розумники». В своїй роботі педагоги початкової школи використовують технології проекту Smart Kids. Завдяки впровадженню цього проекту в Україні забезпечуються умови для зростання нового покоління маленьких розумників і розумниць. Залучившись до проекту Smart Kids, вчитель початкових класів Решетова Ірина Вікторівна отримала стартовий смарткейс, а учні почали користуватися електронними освітніми програмами. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Колектив мультимедійного видавництва «Розумники» висловлює подяку директору школи – Вітюку Олексію Панасовичу, а також вчителю початкових класів за активну підтримку та впровадження сучасних технологій в навчально-виховний процес. Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!

Товари, що входять до проекту

Відгуки про проект: