(044) 483-99-94

«Розумники» випустили другу частину курсу «Я досліджую світ» для 1 класу

28 Жовтня 2021
«Розумники» випустили другу частину курсу «Я досліджую світ» для 1 класу


Для вчителів початкової школи та учнів-першокласників відсьогодні стала доступна 2 частина  курсу «Я досліджую світ» виробництва мультимедійного видавництва «Розумники».

Тут учнів очікують цікаві інтерактивні завдання до тем: техніка, яка допомагає людині; родина та сімейні традиції; людина та її здоров’я. Також першокласники познайомляться з космічним простором та Сонячною системою, стихіями, що оточують нас на Землі – водою і повітрям, та досліджуватимуть їхні властивості.


Кожна тема містить теоретичні пояснення та інтерактивні вправи.


За допомогою ЕОІР Edugames учні навчаться розрізняти різні види транспорту та техніки. У цікавій ігровій формі першокласники закріплять правила безпечного користування громадським транспортом та побутовими електроприладами.


Учні спостерігатимуть за змінами в живій і неживій природі взимку та познайомляться із зимовими святами. Родина та сімейні традиції – ще одна важлива тема курсу. За допомогою завдань будуть закріплені правила поведінки на випадок, якщо дитина залишилась вдома наодинці.


У завершальних темах даної частини курсу «Я досліджую світ» діти ознайомляться з правилами гігієни та здорового харчування, а також вчитимуться дотримуватись режиму дня. В ігровій формі першокласники також дізнаються про правила етикету та тренуватимуться сервірувати стіл.