(044) 483-99-94

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО ЕЛЕКТРОННИХ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ НУШ

6 Вересня 2018
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО ЕЛЕКТРОННИХ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ НУШ


Чудова новина для учителів, які навчають 1-й клас!

Ваш клас навчається за програмами Нової української школи? Спробуйте електронні підручники «Я досліджую світ», «Мистецтво», «Буквар» та «Математика» в новому форматі. Протягом місяця – до 1 жовтня – ви зможете скористатися безкоштовним доступом до матеріалів.

ЯК ПОЧАТИ КОРИСТУВАТИСЯ електронними підручниками

1. Зареєструйтеся на сайті http://е-підручники.укр – створіть логін (у форматі e-mail) та пароль.

2. Завантажте безкоштовний додаток для роботи з підручниками. Детальну інструкцію з користування ви знайдете тут: http://е-підручники.укр/uscase

3. Почніть користуватися!

Тм Розумники розпочали роботу над унікальними електронними підручниками для першого класу «Я досліджую світ», «Мистецтво», «Буквар» та «Математика». Версія для ознайомлення, якою ви можете скористатися безкоштовно протягом 1 місяця, відкриває доступ до 4 тем з кожного предмету.

Підручники інтерактивні, усі тексти в них озвучено, доповнено яскравими ілюстраціями з анімацією, звуковим та музичним супроводом, щоб учні могли краще засвоїти новий матеріал. На дітей чекають інтерактивні завдання з ігровими сюжетами. Вони доповнюють завдання підручника, стимулюють та мотивують учнів до активної пізнавальної діяльності.

Для нас дуже важливо почути думку вчителів, які почнуть користуватися новими підручниками «Я досліджую світ», «Мистецтво», «Буквар» та «Математика». Будемо вдячні за відгуки та поширення інформації. Залишити відгук щодо користування електронними підручниками ви можете тут: https://goo.gl/forms/LhPOlabUGgUCcG0D2