(044) 483-99-94

ДЛЯ УЧИТЕЛІВ СУМЩИНИ СТВОРИЛИ ІННОВАЦІЙНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР

23 Січня 2018
ДЛЯ УЧИТЕЛІВ СУМЩИНИ СТВОРИЛИ ІННОВАЦІЙНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР


18 січня в Сумському Інституті післядипломної педагогічної освіти відкрився клас із сучасним інтерактивним обладнанням. Він стане навчальною базою для вчителів початкових класів області під час підвищення кваліфікації.

За словами голови облдержадміністрації Миколи Клочка, навчальний кабінет із сучасним інноваційним обладнанням допоможе педагогам ефективно опановувати нові методики з використанням інтерактивного обладнання, що передбачено концепцією Нової української школи.

Тренінговий кабінет оснащений мультимедійним комплексом, цифровими лабораторіями, учнівськими ноутбуками-трансформерами 2 в 1, програмним забезпеченням видавництва «Розумники», яке є одним із партнерів проекту.

За словами генерального директора видавництва «Розумники» Олександра Кохана, у такому освітньому просторі вчителі зможуть поєднувати ігрові, проектні методи навчання та використання сучасних цифрових гаджетів.

Як відзначила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова, навчання педагогів початкових класів здійснюватиметься за графіком. Тож, учителі матимуть змогу, займаючись на курсах підвищення кваліфікації, відвідуючи семінари та майстер-класи, практично використовувати освітній простір кабінету для саморозвитку та навчання.

Smart-класи з інтерактивним обладнанням також відкрили у Лебединському та Путивльському педагогічних училищах, обласній школі-інтернаті для обдарованих дітей, спортивному ліцеї-інтернаті «Барса».

Новина на сайті облдержадміністрації