(044) 483-99-94

АКАДЕМІЯ SMART KIDS – В ОДЕСІ!

19 Квітня 2018
АКАДЕМІЯ SMART KIDS – В ОДЕСІ!


Нарешті, здійснилося! Маємо гучні плани на червень. Збирайте речі – і мерщій з нами до Одеси. Море уже хвилюється…

Ми підготували чимало корисних кейсів для вчителів проекту. Своїм досвідом використання електронних освітніх ресурсів ділитимуться учителі-практики. Послухати, обговорити, розповісти про своє бачення smart-уроку ви зможете під час дискусій на заняттях в Академії Smart Kids.

Якомога більше практики і лише важлива теорія. Ви дізнаєтеся, як застосовувати електронні ігрові ресурси, дидактичні матеріали на магнітній основі в рамках концепції Нової української школи. Почуєте, як розвивається всеукраїнський проект «Розумники», та що передбачає участь у дослідно-експериментальній роботі за технологією Smart Kids. На практичних майстер-класах ви будете працювати за ноутбуками, і навіть побуваєте в ролі учня класу «Розумники». А ще – самі навчитеся створювати інтерактивні завдання із графічними об’єктами з медіатеки.

Майстер-клас із користування оновленим «Особистим кабінетом» корисно послухати початківцям і не лише їм. Розкажемо, які переваги та додаткові функції тепер має електронний журнал, та дамо відповіді на запитання вчителів, які вже спробували створити віртуальний клас «Розумники».

Спільнота розумників – на морі! Вже скучили за вами, дорогі наші учителі. Шкодуємо, що з багатьма із вас знайомі лише заочно. І пропонуємо це виправити. Літня сесія – це чудова нагода для зустрічі, а привітна і сонячна Одеса – найкраще місто для спілкування із друзями.

Будьмо на одній хвилі!
Зареєструватися: http://trening.rozumniki.ua/